Ebéd

21 napra Fizetendő
3x-i normál étkezés 26. 964 Ft
3x-i diétás étkezés 37. 800 Ft

A 3x-i étkezés térítési díja 2023. szeptember 1-től:

3X-i normál étkezés: 1284 Ft/nap
3X-i diétás étkezés: 1800 Ft/nap

Az ebédbefizetés kizárólag átutalással történik.

A szeptemberre történő befizetés határideje 2023. szeptember 18.

Tudnivalók az óvodai étkezésről:

Tudnivalók az óvodai étkezésről

1. Információk a nem támogatott étkezőknek
    Az óvodai ellátást igénybe vevők az étkezésért térítési díjat kötelesek fizetni.
    Az étkezés összegét a CIB Bank: 10700440-68722690-51100005 számú számlára kell átutalni.
    Kedvezményezett neve: Pannonia Sacra Katolikus Általános Iskola és Óvoda
    Szeptemberre és majd október hónapra a teljes étkezési díjat kérjük átutalni. A november hónapra történő befizetéstől kezdve minden hónap 10-én e-mailben küldünk a szülőknek egy ebédfizetési értesítőt, amelyben a következő hónapra esedékes, előző havi lemondásokkal csökkentett, utalandó összeg szerepel. Az összegnek minden hónapban legkésőbb 18-áig meg kell érkeznie a fenti számlára. Kérjük, hogy az utalásokat időben indítsák el.
    Átutaláskor a közleményben kérjük feltüntetni: a gyermek nevét, csoportját és az étkezés típusát (normál étkezés, diétás étkezés). Ha egy családból többen is étkeznek az óvodában, kérjük, hogy külön-külön utalják át az étkezés árát.
    Hónap végén az ebédbefizetést igazoló számlát e-mailben küldjük el a szülőknek.
    Amennyiben év közben valamilyen okból módosítani szeretnék az étkezést (kedvezmény, diétás stb.), kérjük, hogy előzetesen e-mailben jelezzék (Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.).
  2. Információk az ingyenesen étkezőknek
    Ingyenes óvodai étkezés a ”Szülői nyilatkozat”-ban felsorolt jogcímek alapján igényelhető.
    Az ingyenesen étkező gyerekeknek is minden hónapban a befizetés határidejéig meg kell rendelni az étkezést egy e-mail elküldésével (Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.), mert az étkezés nem jár automatikusan. Hiányzás esetén pedig az étkezést le kell mondani.
    Az ingyenes étkezéshez szükséges kitöltött és aláírt ”Szülői nyilatkozatot” kérjük legkésőbb 2023. augusztus 24-ig az óvodában leadni, vagy e-mailben elküldeni (Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.) szíveskedjenek. Amennyiben a ”Szülői nyilatkozat” e-mailben kerül elküldésre, kérjük, hogy az eredeti példányt legkésőbb szeptember 5-ig adják le az óvónéniknek. Amennyiben egy családból többen is étkeznek az óvodában, kérjük, hogy a ”Szülői nyilatkozatot” gyermekenként külön kitöltve adják le.
  1. Diétás étkezés
    Amennyiben gyermeküknek valamilyen érzékenységből, allergiából fakadóan speciális étrendre van szüksége, ezt biztosítjuk az óvodában.

FONTOS! A diétás ebéd megrendeléséhez minden esetben szakorvosi igazolás szükséges, melyet az első ebédbefizetésig kérjük, juttassanak el beadva a másolatot az óvodában vagy e-mailben (Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.).

1. Étkezés lemondás
    Hiányzás vagy betegség esetén az étkezés lemondás a fizetős és az ingyenesen étkező gyermekek számára egyaránt kötelező. A gyermekek lemondott ebédje a következő hónapban kerül jóváírásra.
    Az óvónéniknek történő bejelentés a gyermek hiányzásáról nem jelent automatikus ebédlemondást.
    Az étkezés reggel 9 óráig mondható le a következő napra telefonon (225-05-06/11-es mellék) vagy e-mailben (Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.). A reggel 9 óra után bejelentett lemondásokat már csak két nappal későbbi étkezés lemondására tudjuk elfogadni. Csak ebédet lemondani nem lehet. Minden esetben a napi háromszori étkezést fizetik be és mondják le.

Fontos! Az ingyenes étkezéshez szükséges a kitöltött és aláírt ”Szülői nyilatkozat”, amelyet e-mail-ben a Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát. e-mail címre tudnak elküldeni. Amennyiben a ”Szülői nyilatkozat” e-mailben kerül elküldésre, kérjük, hogy az eredeti példányt adják le az óvodapedagógusoknak. Amennyiben egy családból többen is étkeznek az óvodában, kérjük, hogy a ”Szülői nyilatkozatot” gyermekenként külön kitöltve adják le.

Amennyiben bármilyen kérdésük lenne az ebédbefizetéssel kapcsolatban keressenek az alábbi elérhetőségeken:

Varga Krisztina

Tel.: 225-05-06/11-es mellék